TATİL BAVULU

TATİL BAVULU

20.09.2017

Yaz geldi! Güneş içimizi ısıtmaya başladı derken tatil heycanına kapıldık. Sanırım en zevkli kısımlarından biri de tatil bavulu hazırlamak, tabi bu da güzel planlanmalı. İşinizi kolaylaştırmak için bir kaç farklı kombin önerilerini sizlere sunuyorum. Ee hadi o zaman deniz, kum, güneş!

“Vazgeçilmez kırmızı”

Yazın vazgeçilmez renklerinden olan kırmızı bu yaz yine çok moda! Bizim de Freebe çiçekli parmakarası terliklerimiz sahilde, plajda size renk ve şıklık katmak için hazırlar. Farklı renk seçenekleriyle bu yaz ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz kadar rahatlar. Bikini, mayo veya şortlarınızla harika kombinler yapabilirsiniz!

 

 

 

 

“Turuncu enerjisi” Denizden çıktınız, simdi biraz gezme ve biseyler içme vakti. Incili Noly sivri burun terlikler tam da bu zamanda ihtiyacınız olan en sık terliklerden olabilir. Jean short ve t-shirtlerin vazgeçilmezi olucak bu terliklere bavulunuzda mutlaka bir yer açın derim. Ee tabi bu sıcak havalarda hasır sapkasız da çıkmayın:). Ben turuncu agırlıklı bir kombin tercih ettim, sizde enerjinizi kaybetmeyin!

 

 

“Yesil ve kahve uyumu” Simdi aksam yemegi için hazırlanma vakti! incecik ve bu yazın vazgeçilmezi olan fırfırlı bir elbise, ona eslik edicek hasır ama renkli detaylı bir çanta, tabi ki takılarımız vee en sevdiklerimizden havana mini yonklu kısa topuklu sandalet. Topuklu sık bir görünüs ve inanılmaz rahatlık! Farklı renklerdeki seçenekleriyle sizde çok sık olabilirsiniz. Iyi tatiller :)

Yaman