Cosmopolitan-Ekim 2017

Cosmopolitan-Ekim 2017

08.12.2017

Yeni sezonda bakışları adımlarınıza çevirecek tasarımlar Gökhan Talay koleksiyonunda hayat buluyor. Güçlü detaylar, zarif formlar, farklı topuk alternatifleri ve tasarım yönüyle öne çıkan bu geniş koleksiyonla tanışın.

 

 Her yeni sezonla değişiyor, yenileniyoruz. Şimdi şehre dönme, yeniliklere kucak açma ve yen, maceralara atılma zamanı. Yaz sezonunu geride bırakırken hızlı hayat temposuna geri dönüşte en büyük yardımcılarımız stilimize karakter katacak ayakkabılarımız olacak. Her parçası detaylarla zenginleşen, yüzde 100 el işçiliğiyle hazırlanan Gökhan Talay FW/17-18 ayakkabı koleksiyonu kış gardırobunun anahtar parçalarını oluşturacak. Sezonun trendleriyle canlanan klasik modeller kışın iddiasını ortaya koyuyor. Aksesuarların eşlik ettiği stiletto’lar ve yalın bootie’ler koleksiyonun zamansız parçaları. Renk oyunlarıyla canlanan koleksiyona antrasit, vizon, siyah, bordo gibi kullanışlı kış renkleri hakim. Cesur leopar ve yılan desenlerin ince topuklar, soft süet ve zımbalarla birleşimi güçlü bir duruşun mimarı olacak.
 Öne çıkan detaylardan zımbaların bot ve ayakkabılara getirdiği keskin ve asi hava, yuvarlak kalıplar ve kadınsı desenlerle dengeleniyor.  Büyük inciler ile süslenen topuklar ise ezber bozacak türden. Günlük bot ve postallar; nakış işlemeler, kemer ve pelüş detaylarla fark yaratıyor.

Yaman