YENİ YIL AYAKKABI HEDİYE REHBERİ

YENİ YIL AYAKKABI HEDİYE REHBERİ

14.12.2018

 

 

YENİ YIL AYAKKABI HEDİYE REHBERİ

Yeni bir çift ayakkabı hangi kadını mutlu etmez ki ..! Tarzımıza uygun, kaliteli malzemelerden el işçiliğiyle üretilmiş yepyeni ayakkabıların mutlulukla bir ilgisi olduğunu düşünüyoruz :) Sen de bu yeni yılda kendine ya da sevdiklerine yeni ayakkabılarla tatlı bir sürpriz yapmak istersen topuklu, günlük, desenli ya da spor onlarca model arasından seçim yapmanı kolaylaştıracak önerilerimize göz at ;)

 

YENİLİKLERİ YAKINDAN TAKİP EDENLER

Moda dünyası artık neredeyse her gün karşımıza yeni trendler çıkartıyor. Bu hıza ayak uydurmak sizin için en yeniyi takip eden bir ayakkabı markanız varsa çok kolay! Gökhan Talay Ayakkabı ekibi sezon boyunca öne çıkan kadın ayakkabı, kadın bot ve çizme modellerini beğeninize sunuyor. Sen de stilini yenilemek ya da moda düşkünü bir sevdiğini mutlu etmek istersen, işe sana özel seçtiğimiz Gökhan Talay Ayakkabılardan başla.

 

SADELİĞİ DİKKAT ÇEKEN AKSESUARLARLA BİRLEŞTİRENLER

Beyaz bir gömlek ve jean ya da düz renkli bir elbise. Seçimin sadelikten yana da olsa kombinlerini çarpıcı görünümlere dönüştürmenin anahtarı ayakkabılarında;) Farklı renkler ve gösterişli dizüstü çizmeler yeni yılda bu stilin tamamlayıcıları olacak.

 

HER DAİM ZAMANSIZ PARÇALARI TERCİH EDENLER

Zamansız parçalar her ne kadar klasik görünümleri hatırlatsa da yeni yılda onlara bambaşka bir kimlik kazandırmaya ne dersin.Payetli bir etekle kombinleyeceğin kovboy botlar, maxi eteklerin altına giyilen dökümlü çizmeler ya da farklı desenlerin birlikte kullanımıyla kuralları yıkıp tarzına hareket kat.

 

RAHATIMDAN DA ŞIKLIĞIMDAN DA ÖDÜN VERMEM DİYENLER

Günlük hatta gece kullanımı için tercih edebileceğin rahat bot ve postallarla kombinlerin sıkıcı olmak zorunda değil. Trendy parçalarla birleştireceğin ayakkabı modelleriyle de iddianı ortaya koyabilirsin.

 

 

Umarız sana özel hazırladığımız ayakkabı rehberimizle doğru hediyeyi bulman konusunda sana ilham verebilmişizdir. Yeni yılının sağlıklı, mutlu, huzurlu ve modayla dolu geçmesini dileriz :)

Yaman