OFİS ŞIKLIĞI

OFİS ŞIKLIĞI

20.09.2017

Her gün işe giderken istediğimiz ve uygun kombini yakalamak zor olabiliyor. Aynı parçaları defalarca kullanıp duruyoruz. Bunun için farklı kombinler yaratmayı bilmek işimizi kolaylaştıracaktır. Kombin yaparken şık, rahat, farklı,ve eğlenceli olmak sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Bizde bu yüzden, birbirinden güzel parçaları bir araya getirdik. Sizin için şık kombinler hazırladık.
-Çalışırken çok kullandığımız blazer ceketlere her zamankinden farklı ve canlı renklerde kullanarak daha dinamik bir görüntü yakalamanız mümkün. Bu tarz ciddi kombinlerinizde eğlenceyi geometrik desenli çantanızla yakalayabilirsiniz. Ayakkabınızda daha sakin bir renk tercihi yapmak freshliğinize freshlik katacaktır. Ofiste en şık ben olmalıyım diyorsanız bu kombin tam sizlik!


-Ofis denilince akla ilk gelen şeylerden biri de kalem etektir. Düz kalem eteklerinizi inci detaylı salaş ve şık görünümlü gömleklerle tamamlamak sizi daha genç gösterecektir. Hatta böyle kombinleriniz de deri ve broşlu sırt çantaları kullanmak sizi yeterince havalı yapar. Hem şık hem de çok rahat olan kısa topuklu ayakkabılar da ofis kombinizin ayrılmaz bir parçası olabilir. En havalı benim diyorsanız bu kombin tam sizlik! Glory kısa topuklulara ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.


-Ben çok çalışıyorum, çok yoruluyorum rahat giyinmeliyim diyenlerimizi de unutmadık. Bol kesimli salaş pantolonlar hem çok moda hem de çok rahat. Ofiste de kolaylıkla kullanabileceğiniz bu parçaları beyaz ama küçük espirili gömleklerle tamalayabilirsiniz. Küçücük çantalara da sığamıyorsanız, süet yumuşak çantalar bu tarz kombinlerin vazgeçilmezi. Hem çalışır hem tarzımı konuştururum diyorsanız bu kombin tam sizlik!

Yaman