ANNELER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

ANNELER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

20.09.2017

Annelikten daha zor olan birşey varsa, o da bakımlı anne olabilmektir. Tüm gün süren koşturmanın ardından kendine vakit ayırabilmek, imkansız gibi birşeydir. Ancak her biri birer süper kahraman olan anneler bunun üstesinden gelebilirler. Peki çok değer verdiğiniz ve çok sevdiğiniz sevgili annenize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi ? Eğer hediye konusunda güzel fikirler edinmek istiyorsanız bu postumuz tam size göre! Anneler Günü için artık klasik ev eşyaları yerine annenize mutluluk ve unutamayacağı bir sürpriz olacak en tarz hediye önerileri bu yazımızda sizleri bekliyor. Eminiz ki annelerinizi çok mutlu edecek şahane hediyelere buradan rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

 

 

 

Ofis şıklığı: Anneler hep çalışır, ofis de ya da evde.. Eğer sizinde anneniz gününün çoğunu ofis de geçiriyorsa onlar için harika önerilerimiz var. Renk renk çeşit çeşit her biri birbirinden güzel olan modellerimizden çalışan annelerimiz için seçmeler yaptık. Bütün günü ayakta geçen annelerimiz için en önemli şey rahat ve şık ayakkabılardır. Bu yüzden hem tarz hem rahat stilettolarımıza sizde bayılacaksınız. Ofisin en şık kadını annem olsun diyorsanız ince ve kalın topuklu stilettolarımız sizi bekliyor!

Sportif seçimler: Eğer anneniz rahatına düşkün biriyse bu spor modeller yüzünüzü güldürecek. Rahatlık tamam da her ayakkabı biraz da şık olmalı diyorsanız işte bu modeller tam annenizlik. İş de, spor da, yürüyüş de, gezme de, rahatlıkla tercih edilebilecek olan bu spor ayakkabılar tarzını yansıtan annelere gelsin!

Sade ve şık: Gösterişden uzak ama bir o kadar da parlak vuruşlar yaparak tarzını gösteren bir anneniz varsa çok doğru yerdesiniz. Kısa topuklu ayakkabılar her zaman hayat kurtarır, vazgeçilmezlerimizdendir. Hem topuklu olsun ama inanılmaz rahat da olsun diyen anneler için bu modellerimize bayılacaksınız!

 

Smart Casual: Casual (günlük) tarz hakkında en temel ipucu rahat ve şık görünümdür. Anneleriniz için cesur ve benzersiz renk tonlarını bu ayakkabılarımızda buluşturduk. Casual tarz her kadın için uygundur. Böylece bazı sportif ve cesur oxford ayakkabı ya da hafif kısa topukluları, ve ya parlak kısa topuklu ayakkabılar seçebilirsiniz. Eğer topuklu olmadan bir hayat düşünemiyorum diyen bir anneniz varsa bu rahat seçenekler harika olacaktır. Bazı sıradışı şekiller veya tonlarda çekici ayakkabılar, tarzını yansıtan annelere gelsin!

Giy ve çık: Benim öyle bağcıkla çıt çıtla uğraşıcak vaktim yok diyen diyen anneleride unutmadık. Bağcıksız ve tokasız da birbirinden şık modeller hazırladık. Bu kalın tabanlı oxford ayakkabılar herşeyin altına giyilebilecek cinsten. Hem rahatım hem tarz beni kimse tutamaz modellerimiz tam annenizlik!

Yaman