En sevdiğiniz OXFORD ayakkabınızı nasıl kombinlemelisiniz? 

En sevdiğiniz OXFORD ayakkabınızı nasıl kombinlemelisiniz? 

28.09.2017

Maskülen giyim denince ilk akla gelenlerdendir Oxford ve bu yıl yine çok moda! Oxford ayakkabılar maskülen tavırlarının yanı sıra şıklıklarıylada çok sevdiğimiz modeller arasında. sadece jeanlerle değil elbiselerle de çok rahat kombinlenebilen ve çok COOL bir tarz yakalamanızı sağlar.

Peki büyük beğeniyle aldığınız Oxford ayakkabılarınızı nasıl kombinleyeceksiniz?

- Salaş, rahat ve kısa elbiselerinizin vazgeçilmezi olan Oxfordlarla çok şık bir görüntü yakalamanız münkün. Bu tarz kombinlerinizi sırt çantalarıyla tamamlamak sizi yeterince cool gösterecektir. Rahatına düşkün biriyim diyorsanız bu kombin tam sizlik!

- Günlük bir stilde pantalon ve jeanlerinizle kombinlediğinizde ön plana çıkan parça Oxfordlarınız olacak. Bluz ve gömleklerle de tercih edeceğiniz Oxfordlar son derece şık gözükmenizi sağlayacaktır. Oxford ayakkabılarınızla kullanacağınız pantalon ve jeanli kombinlerinizin üzerine bir tişört bile geçirmek mümkün.

- Renkli pantalonlarla da severek giyeceğiniz Oxfordlarınızı küçük porföy çantaları ile tamamlayabilirsiniz. Düz renklerdeki gömleklerle de tamamlayabileceğiniz kombininiz sade ve şık bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Çantalarınızda ise kombininizin içindeki renklerden kullanmak ve şık detaylar yakalamak kombininizi tamamlamanıza yetecektir.

Yaman