MÜŞTERİ HİZMETLERİ (09:00-18:00)
0850 885 07 71 | 0533 685 15 41

Gökhan Talay

2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Aksesuar Tasarım Bölümünden mezun olmuştur. Aldığı akademik eğitimin ardından İtalya’da ayakkabı tasarımı ve üretimi ile ilgili çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. Ayakkabı konusunda önde gelen markalara koleksiyon tasarımcılığı yapmaktadır. Hazırladığı ürünler Milano,Moscova, Dusseldorf ve daha bir çok yurtdışı ve yurtiçi fuarda sergilenmektedir.

Feminen, sofistike ve bir o kadar da cesur tasarımlara imza atan Gökhan Talay, 2010 yılından itibaren İzmir Alsancak’ta açılan showroomunda kişiye özel tasarım ürünler sunmaktadır. Tasarımlarının tamamını, gerçek deri ve en yüksek kalite malzemelerden sadece sınırlı sayılarda, kendi couture atölyesinde üretmektedir.

Gökhan Talay, özel gecelere, organizasyonlara, designer defilelerinden sahne kostümlerine, bir çok alanda Kişiye Özel Ayakkabılar tasarlamaktadır.Koleksiyonunu Alsancak’ta Gökhan Talay showroomunda , bazı şehirlerdeki özel butiklerde ve www.gokhantalay.com online satış mağazasında satışa sunmaktadır.