Çağrı Merkezi: 0 850 885 07 71

Hakkımızda

gökhan talay123

 

 

Tasarımcımız...


Tasarıma duyduğu tutkuyla herhangi bir kıyafeti
bir sonraki seviyeye taşıyacak ayakkabılar tasarlıyor...

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Aksesuar Tasarım bölümünden mezun olan tasarımcımız, kendi bireysel tarzına sahip ancak ortak bir ruhu paylaşan” kadınlar için tasarım yapan biri olarak ön plana çıkıyor. Mükemmel bir çift ayakkabı olmadan hiçbir kıyafet tamamlanmış sayılmaz.

Gökhan Talay ayakkabıları rahatlıktan ödün vermeden stil kazandıran dayanıklı tasarımlarıyla adından söz ettiriyor.


Akademik


Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Aksesuar Tasarım bölümünden mezun olan Gökhan Talay, şimdilerde İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü, Ayakkabı Tasarım ve Üretimi bölümünde öğretim görevlisi olarak akademik ve sektörel deneyimlerini öğrencilerine aktarmaktadır. Bir çok fuar ve organizasyonda gerek juri gerekse tasarımcı kimliği ile karşılaştığımız tasarımcımı Gökhan Talay, Ege AYSAD (Ayakkabı Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


İnovasyon


Zamana direnecek
ayakkabı tasarımları..

Modası asla geçmeyecek ayakkabılar istiyorsanız, koleksiyonunuzda Gökhan Talay ayakkabılara ihtiyacınız var. Tasarımcımızın hazırladığı koleksiyonlarda
her yeni sezonda, estetiğiniz ne olursa olsun, kendinize uygun bir ayakkabı stili bulmanız garanti.


Ticari Faaliyetlerimiz


Gökhan Talay İtalya’daki müşterileri için trend belirleyen ayakkabılar tasarlar, üretir ve sunar.
Bugün ayakkabı ihracatında yurtdışında ayakkabı tasarımı ve üretimi alanında prestijli markaların tercihi olmaya devam ediyor.

Başta Mercedes Benz Fashion Week olmak üzere yer aldığı defilelerde ses getiren tasarımcımız,
2017 yılında Gökhan Talay Signature markası ile defilelerdeki özgün ve sert tasarım çizgisini yurtdışında seçkin designer butiklerde müşterilerin beğenisine sunmuştur.

Tasarımları Milano ve Dusseldorf fuarları başta olmak üzere bir çok fuarda sergilenmiştir.

Gökhan Talay 2010 yılında açtığı Gökhan Talay Couture mağazası ile kişiye özel yüzde yüz deri ve el yapımı tasarımları, sınırlı sayıda ve kendi atölyesinde üretmeye başlamıştır. Tasarım hayatı boyunca bir çok elit markaya koleksiyon tasarlayan ve seçkin butiklerde müşteri ile buluşan Gökhan Talay, müşterilerinden gelen ulaşılabilir günlük ayakkabı talepleri üzerine 2012 senesinde www.gokhantalay.com online mağazasını kalite ve işçilikten ödün vermeden geniş ve güncel bir koleksiyon ile hizmete açmıştır.


Sürdürülebilirlik


Dünyada Görmek İstediğiniz Değişim Siz Olmalısınız.

Yeniden kullanmayı reddettiğinizde,
suistimal ettiğiniz Dünya'mızdır.
Daha uzun süre savurgan yaşayamayız, geleceğimizi daha güçlü kılmak için sürdürülebilir düşünmeliyiz. Bu alanda yolculuğumuz (alt. temellendirdiğimiz) marka kültürümüzle yaratıcılığı, tasarım odaklı düşünceyi ve yaklaşımı benimsiyoruz.

Adımlarımız...
Doğa Dostu Ürünler Marka Kültürümüz Çevreye ve Doğaya Saygı Topluma Adanmışlık


Daha Yakından


Yenilikçi çözüm önerileri sunarak ve işbirlikleri yaparak yüksek kaliteli hazır ayakkabılarımızı dünya çapındaki tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Yine bu gün Gökhan Talay Signature Koleksiyonu, Milano’da toptan satışına devam etmektedir. Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da seçkin küresel markaların güvendiği
çözüm ortağı olmaktan dolayı gururluyuz.