MÜŞTERİ HİZMETLERİ (09:00-18:00)
0850 885 07 71 | 0533 685 15 41

İade ve Değişim

DEĞİŞİM YA DA  İADE İŞLEMLERİNİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YAPABİLMEN İÇİN ZORUNLU OLARAK UYULMASI GEREKEN KURALLARI AŞAĞIDA BULABİLİRSİN ;

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

 •           Değişim ve iade süremiz 7 iş günüdür.Paketini teslim aldıktan sonra 7 iş günü içerisinde bize geri gönderebilirsin.
 •           Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerde kesinlikle değişim ya da iade yapılmamaktadır.
 •           OUTLET ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM YA DA İADE YAPILAMAMAKTADIR.
 •           Fatura mutlaka iki nüsha halinde olmalı ve arka yüzündeki Değişim ve İade formu eksiksiz olarak doldurulmuş olmalıdır.
 •            Ayakkabılar mutlaka orijinal kutusuyla geri gönderilmelidir.Orijinal kutu düzgün bir şekilde paketlenmeli,üzerine koli bandı,kargo faturası vs. yapıştırılmadan geri gönderilmelidir.Bu kurala uymayan  gönderimler  teslim alınmayacaktır.
 •             Kargo aşağıda yazılı merkez adresimize gönderilmelidir.

            Gökhan Talay Ayakkabı

            6119 sok. No:13/4-5 Işıkkent-Bornova/İZMİR

 •            Değişim ya da iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.Dilersen gönderilerini Aras Kargo’yla 120 820 760 16 30 koduyla daha uygun bir ücret ödeyerek gönderebilirsin. Karşı ödemeli olarak farklı kargo firmalarıyla yapılan gönderiler kabul edilmeyecektir.

            Değişim ya da iade işlemleri için gönderilen paketlerin yukarıda yazılı özelliklerin hepsini taşıması gerekmektedir.Aksi takdirde kesinlikle işlem yapılmayacaktır.

 

            Ayıplı Malın İadesi;
Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir.
Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

 • Müşteri, 30 gün içerisinde yazılı olarak ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.
 • Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirler. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.
 •  İade etmek istediğiniz ürünü,Aras Kargo ile aşağıda bulunan adrese ‘karşı ödemeli’ olarak gönderebilirsiniz.Farklı kargo firmasına verilmesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.
 • Faturanın iki nüshasının da ürünle birlikte iadesi zorunludur.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPMAK İSTİYORUM

Yukarıda yazılı genel kurallara uygun olarak gönderilen değişim işlemleriniz 5 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir.Değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması halinde müşteri temsilcimiz sizinle irtibat kurup,gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Değişim formunu doldurarak talep edilen değişikliği bildirmek müşterinin yükümlülüğünde olup,faturası-değişim formu eksik olarak gelen paketlerde değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Geçmiş sezon ürünleri YENİ SEZON ürünleri ile değiştirilememektedir.

ÜRÜN İADESİ YAPMAK İSTİYORUM

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 • Site üzerinden k.kartıyla yapılan alımlarda iadeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
 • Havale ya da kapıdan ödeme yolu ile yapılan nakit ödemelerde iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için faturanızın arka yüzünde bulacağınız Değişim/İade formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Nakit iadeler en geç 14 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.

Kargo ve kapıda ödeme hizmet bedelleri iade edilmez.

Para puanlar nakdi olarak iade edilmez.

Promosyon ya da kampanya dahilinde satın alınan ürünlerden birinin iade edilmesi durumunda promosyon şartları ortadan kalkar.

 

Gökhan Talay Ayakkabı’ya ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.